Index seminum 2016Pinuli.net
Amaryllidaceae Jaume St.-Hil.17 položek
Apiaceae Lindl.13 položek
Araceae Juss.2 položky
Asteraceae Martinov22 položek
Betulaceae S. F. Gray2 položky
Boraginaceae Juss.1 položka
Brassicaceae Burnett1 položka
Campanulaceae Juss.8 položek
Cannabidaceae Endl.1 položka
Cannaceae Juss.1 položka
Caryophyllaceae Juss.2 položky
Chenopodiaceae Vent.9 položek
Convallariaceae Horaninow1 položka
Convolvulaceae Juss.2 položky
Cucurbitaceae Juss.28 položek
Cyperaceae Juss.5 položek
Dioscoreaceae R. Br.1 položka
Dipsacaceae Juss.3 položky
Equisetaceae DC.1 položka
Fabaceae Lindl.68 položek
Hydrocharitaceae Juss.1 položka
Hypnaceae Schimp.1 položka
Iridaceae Juss.1 položka
Lamiaceae Lindl.1 položka
Lardizabalaceae Decne1 položka
Linaceae S. F. Gray6 položek
Lythraceae Jaume St.-Hil.1 položka
Malvaceae Juss.7 položek
Nelumbonaceae Dum.1 položka
Papaveraceae Juss.9 položek
Pinaceae Lindl.2 položky
Poaceae Barnhart200 položek
Polygonaceae Juss.3 položky
Primulaceae Vent.2 položky
Ranunculaceae Arnott5 položek
Rosaceae L.4 položky
Solanaceae Juss.19 položek
Typhaceae Juss.1 položka
Amaryllidaceae Jaume St.-Hil.amarylkovité
001Allium aflatunense B. Fedtsch. (směs)V
002Allium cepa 'Aviv' L.EG
003Allium cepa 'Bianka Di Maggio' L.EG
004Allium cepa 'Blanca Barletta' L.EG
005Allium cepa 'Blanco duro' L.EG
006Allium cepa 'Braunschweiger' L.EG
007Allium cepa 'Elista' L.EG
008Allium cepa 'Globo' L.EG
009Allium cepa 'Grenada' L.EG
010Allium cepa 'Karmen' L.EG
011Allium cepa 'Karmen' L.EG
012Allium cepa 'Rosa lunga di Firenze' L.EG
013Allium cepa 'Rossa di Firenze' L.EG
014Allium cepa 'Tosca' L.EG
015Allium cepa 'Tropeana lunga' L.EG
016Allium cepa 'Všetana' L.EG
017Allium cepa 'White Lisbon' L.EG
018Sprekelia formosissima (L. ) Herb. (stará)V
Apiaceae Lindl.miříkovité
019Anethum graveolens 'Hanák' L.G
020Coriandrum sativum L. (osiv)G
021Daucus carota subsp. sativus 'Atomic Red' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensCG
022Daucus carota subsp. sativus 'Blanche 1/2 Longue des Vosges' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensEG
023Daucus carota subsp. sativus 'Dara' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensCG
024Daucus carota subsp. sativus 'Domaća žuta' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensEG
025Daucus carota subsp. sativus 'Lobbericher' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensEG
026Daucus carota subsp. sativus 'Nantes 3' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensCG
027Daucus carota subsp. sativus 'Purple Haze F1' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensCG
028Daucus carota subsp. sativus 'Rondo' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensEG
029Daucus carota subsp. sativus 'Táborská žlutá' (Hoffm.) Schübl. & G. MartensEG
030Foeniculum vulgare 'Moravský ' Mill.G
Araceae Juss.áronovité
031Anubias barteri var. nana (Engler) CrusioV
032Pistia stratiotes L. (Lysá)V
Asteraceae Martinovhvězdnicovité
033Achillea millefolium 'Summer Pastels' L.G
034Carthamus tinctorius 'Grenade Orange' L.G
035Carthamus tinctorius 'Grenade White' L.G
036Carthamus tinctorius 'Grenade Yellow' L.G
037Carthamus tinctorius 'Inermis' L.G
038Carthamus tinctorius L. (krme)G
039Carthamus tinctorius 'Orange' L.G
040Carthamus tinctorius 'Orange Bowl' L.G
041Centaurea cyanus 'Blauer Junge' L.G
042Centaurea cyanus 'Double Mix' L. (směs)G
043Centaurea cyanus L. (slan)(směs)G
044Centaurea elatior (Gaud.) Hayek (plan)EG
045Centaurea montana 'Alba' L.V
046Cosmos bipinnatus Cav. (směs)G
047Catananche caerulea 'Alba' L.G
048Catananche caerulea 'Blue' L.G
049Cynara cardunculus L. (červený)G
050Cynara scolymus 'Green Globe' L.EG
051Dahlia pinnata 'Honka I' Cav.V
052Glebionis coronaria (L.) Cass. ex Spach (směs)G
053Chrysanthemum arcticum L. (tete)V
054Tragopogon porrifolius L. (peck)G
Betulaceae S. F. Graybřízovité
055Betula jacquemontii Spach (skle)G
056Betula pendula Roth (skle)G
Boraginaceae Juss.brutnákovité
057Phacelia tanacetifolia Benth. (stará)G
Brassicaceae Burnettbrukvovité
058Brassica napus subsp. napobrassica 'Helenor' (L.) HaneltG
Campanulaceae Juss.zvonkovité
059Adenophora stricta subsp. confusa 'Hemelstraling' (Nannf.) D.Y. HongG
060Campanula medium 'Cottage Mixed' L.G
061Campanula medium 'Cup and Saucers' L. (směs)G
062Campanula persicifolia 'Alba' L.G
063Codonopsis pilosula (Franch.) Nannf. (fatz)EG
064Platycodon grandiflorus 'Astra Blue' (Jacq.) A. DC. G
065Platycodon grandiflorus 'Astra Rose' (Jacq.) A. DC. G
066Platycodon grandiflorus 'Astra White' (Jacq.) A. DC. G
Cannabidaceae Endl.konopovité
067Cannabis sativa L. (dubi)G
Cannaceae Juss.dosnovité
068Canna indica 'Purpurea' L.V
Caryophyllaceae Juss.hvozdíkovité
069Agrostemma githago L. (vane)G
070Dianthus arenarius 'Nanus' L.G
Chenopodiaceae Vent.merlíkovité
071Atriplex hortensis 'Lutea' L.G
072Atriplex hortensis 'Rubra' L.G
073Atriplex hortensis L. (stará)G
074Chenopodium foliosum (Moench) Asch. (starý)G
075Chenopodium quinoa 'Cahuil' Willd.G
076Chenopodium quinoa (červený) Willd.G
077Chenopodium quinoa 'Mint Vanilla' Willd.G
078Chenopodium quinoa 'Red Head' Willd.G
079Kochia scoparia subsp. scoparia Schinz & Thell f. trichophylla (sevm)G
Convallariaceae Horaninowkonvalinkovité
080Maianthemum bifolium (L.) F. W. Schmidt (Krchl)V
Convolvulaceae Juss.svlačcovité
081Calystegia sepium (L.) R. Br. (casl)G
082Convolvulus tricolor L. (semo)(směs)G
Cucurbitaceae Juss.tykvovité
083Cucumis anguria L. (semo)G
084Cucumis dipsaceus C.G. Ehrenb. ex Spach (fatz)EG
085Cucumis melo 'Melon de Poche Queen Anne's' LinnaeusG
086Cucumis metuliferus E. Mey. ex Naud. (rund)G
087Cucumis myriocarpus E. Mey. ex Naud. (fatz)EG
088Cucumis sativus 'Pepino negrito' LinnaeusG
089Cucumis sativus 'Poona Kheera' LinnaeusG
090Cucumis sativus 'Sikkim' LinnaeusG
091Cucurbita argyrosperma 'Tricolor' K.KochGN
092Cucurbita argyrosperma 'White' K.KochGN
093Cucurbita ficifolia Bouché (seva)G
094Cucurbita maxima 'Goliáš' DuchesneGN
095Cucurbita maxima 'Hokkaido Orange' DuchesneG
096Cucurbita moschata 'Butternut' DuchesneGN
097Cucurbita moschata 'Musquée de Provence' DuchesneCG
098Cucurbita moschata 'Serpentine' DuchesneG
099Cucurbita pepo 'Baby Boo' L.G
100Cucurbita pepo 'Cinderella' L.G
101Cucurbita pepo 'Patina' L.G
102Cucurbita pepo 'White Custard' L.G
103Cyclanthera brachystachya (Ser.) Cogn. (fatz)G
104Cyclanthera pedata (L.) Schrader (Hevlín)CG
105Cyclanthera pedata (L.) Schrader (velká)GN
106Echinocystis lobata (Michx.) Torr. et A. Gray (Černošice)G
107Lagenaria siceraria 'Bianca' L.GN
108Lagenaria siceraria L. (směs)CG
109Momordica charantia 'Kesme' L.G
110Momordica charantia 'Komal' L.G
Cyperaceae Juss.šáchorovité
111Carex muskingumensis (hrus) Schwein.G
112Cyperus esculentus L. (fatz)V
113Cyperus esculentus L. (klpr)V
114Eleocharis palustris (L.) Roem. & Schult. (plan)EG
115Eriophorum angustifolium Honck. (flos)V
Dioscoreaceae R. Br.smldincovité
116Dioscorea polystachya Turcz. (bamb)V
Dipsacaceae Juss.štětkovité
117Scabiosa atropurpurea 'Musical Prelude' L.G
118Scabiosa atropurpurea 'Tall Double Mix' L.G
119Scabiosa stellata L. (seva)G
Equisetaceae DC.přesličkovité
120Equisetum scirpoides Michx. (Meln)V
Fabaceae Lindl.bobovité
121Anagyris foetida L. (lith)EG
122Anthyllis vulneraria L. (plan)G
123Apios americana Medik. (hery)V
124Astragalus danicus Retz. (plan)EG
125Astragalus onobrychis (slov) L.EG
126Astragalus purpureus Lam. (plan)EG
127Ceratonia siliqua L. (Limni)EG
128Cicer arietinum 'Besvirino' L.G
129Cicer arietinum 'Black Kabouli' L.G
130Cicer arietinum 'Brown Popping' L.G
131Cicer arietinum brunea L.G
132Cicer arietinum 'Donia' L.G
133Cicer arietinum 'Green Chana' L.G
134Cicer arietinum 'Kali Chana' L.G
135Cicer arietinum L. (Limni)EG
136Cicer arietinum nigrum L.G
137Cicer arietinum L. (světlá hranatá)G
138Cicer arietinum L. (světlá oblá)G
139Glycine max 'Agate' (L.) MerrillG
140Glycine max brunea (L.) MerrillG
141Glycine max 'Gaia' (L.) MerrillG
142Glycine max 'Grüne aus China' (L.) MerrillG
143Glycine max nigra (L.) MerrillG
144Glycine max 'S.ON-02a' (L.) MerrillG
145Glycine max (L.) Merrill (žlutočerná)G
146Lathyrus cicera L. (bzta)G
147Lathyrus cicera L. (Madrid 1)G
148Lathyrus cicera L. (Madrid 2)G
149Lathyrus odoratus 'Matucana' L.G
150Lathyrus tingitanus 'Rosea' L.G
151Lens culinaris 'Beluga' Medik.G
152Lens culinaris 'Big seed' Medik.G
153Lens culinaris Medik. (červená 2)G
154Lens culinaris macrospermum Medik.G
155Lens culinaris 'Valtická haléřová' Medik.G
156Lupinus hartwegii 'Mammuth Mix' Lindl.G
157Medicago orbicularis (L.) Bartal. (bzta)G
158Ornithopus sativus Brot. (slov)G
159Phaseolus acutifolius 'Brown' GrayG
160Phaseolus acutifolius 'White' GrayG
161Phaseolus coccineus L. (směs)CG
162Phaseolus lunatus L. (směs)G
163Phaseolus vulgaris L. (směs)CG
164Pisum sativum 'Ambrosia' LinnaeusEG
165Pisum sativum 'Blauw Schotter' LinnaeusG
166Pisum sativum Linnaeus (fialový)G
167Pisum sativum 'Golden Sweet' LinnaeusEG
168Pisum sativum Linnaeus (kanadský)G
169Pisum sativum 'Kudrnáč' LinnaeusEG
170Pisum sativum Linnaeus (nepoléhavý)G
171Pisum sativum 'Progres 9' LinnaeusEG
172Pisum sativum var. arvense Linnaeus (stará)G
173Pisum sativum Linnaeus (tyčkový)G
174Pisum sativum 'Zázrak z Kelvedonu' LinnaeusG
175Pisum sativum Linnaeus (starý)G
176Tetragonolobus purpureus L. (Trade)G
177Trigonella caerulea (L.) Ser. (slov)G
178Trigonella foenum-graceum L. (slov)G
179Trifolium alpestre L. (slov)EG
180Trifolium incarnatum 'Kardinál' L.EG
181Trifolium ochroleucon Huds. (slov)EG
182Trifolium rubens L. (klpr)EG
183Vigna aconitifolia (Jacq.) Marechal (casl)EG
184Vigna mungo (L.) Hepper (černá)EG
185Vigna unguiculata (Linnaeus) Walpers (lise)(dlouhá černá)G
186Vigna unguiculata (Linnaeus) Walpers (lise)(dlouhá červená)G
187Vicia faba L. (směs)G
188Vicia grandiflora Scop. (kais)EG
Hydrocharitaceae Juss.voďankovité
189Hydrocharis morsus-ranae L. (droz)V
Hypnaceae Schimp.rokytovité
190Vesicularia dubyana (C. Mill.)Broth. (Kolín)G
Iridaceae Juss.kosatcovité
191Gladiolus (směs)V
Lamiaceae Lindl.hluchavkovité
192Stachys affinis Bunge (slov)V
Lardizabalaceae Decnelardizabalovité
193Akebia quinata (Houtt.) Decne (huds)G
Linaceae S. F. Graylnovité
194Linum grandiflorum 'Charmers mix' Desf.G
195Linum perenne 'Azur Sea' L.G
196Linum usitatissimum 'Foster Gold' L.G
197Linum usitatissimum 'Golden Oilseed' L.G
198Linum usitatissimum 'Horan' L.G
199Linum usitatissimum 'Peters Riesenlein' L.G
Lythraceae Jaume St.-Hil.kyprejovité
200Punica granatum 'Nana' L.G
Malvaceae Juss.slézovité
201Abutilon theophrasti Medik. (slov)G
202Althaea officinalis L. (oblé listy)G
203Althaea officinalis L. (trhané listy)G
204Hibiscus sabdariffa (fatz) L.G
205Hibiscus trionum L. (koex)G
206Lavatera trimestris 'Pastel Mixed' L. (směs)G
207Lavatera trimestris 'White' L.G
Nelumbonaceae Dum.lotosovité
208Nelumbo nucifera Gaertn. (klpr)EG
Papaveraceae Juss.makovité
209Papaver cf. orientale L. (starý)f
210Papaver rhoeas 'Bridal Silk' L.G
211Papaver rhoeas 'Mother pearls' L.G
212Papaver somniferum L. (červený plnokvětý)EG
213Papaver somniferum 'Červený - Hejduk' L.G
214Papaver somniferum 'Danish Flag' L.EG
215Papaver somniferum 'Eichstetter Sorte' L.G
216Papaver somniferum 'Ruský obří' L.G
217Papaver somniferum 'Sokol' L.G
Pinaceae Lindl.borovicovité
218Abies koreana E. H. Wilson (koni)G
219Pinus sylvestris 'French Blue' L.G
Poaceae Barnhartlipnicovité
220Aegilops geniculata Roth (Goyn)G
221Arundo donax L. (Asomada)V
222Avena brevis Roth. (bzta)G
223Avena brevis 'Saya' Roth.G
224Avena chinensis L. (toul)G
225Avena cf. fatua L. (Funchal)G
226Avena fatua L. (Chlum)EG
227Avena nigra nigra Wallr.G
228Avena sativa aristata L.G
229Avena sativa 'Black Norway' L.G
230Avena sativa brunea L.G
231Avena sativa 'Engelbrecht' L.G
232Avena sativa L. (hoce)G
233Avena sativa krausei L.G
234Avena sativa trisperma L.G
235Briza media L. (flos)G
236Briza media 'Limouzi' L.G
237Bromus inermis Leyss (peck)G
238Bromus lanceolatus Roth (Vele)G
239Bromus secalinus L. (bzta)G
240Chasmanthium latifolium (Michx.) Yates (stará)G
241Chloris virgata Sw. (alaj)G
242Coix lacryma-jobi L. (bzbr)G
243Echinochloa frumentacea Link (bzta)G
244Echinochloa frumentacea Link (krme)G
245Eleusine coracana (L.) Gaertn. (bzpr)G
246Eleusine coracana (L.) Gaertn. (geng)G
247Eleusine indica (L.) Gaertn. (fatz)G
248Elymus elongatus (Host) Runemark (bzbr)G
249Eragrostis obtusa Munro ex Stapf (fatz)G
250Eragrostis secundiflora J. Presl (fatz)G
251Eragrostis superba Peyr. (fatz)G
252Eragrostis tef (Zuccagni) Trotter (fatz)G
253Glyceria maxima Glyceria maxima (Lutová)EG
254Hordeum agriocrithon L. (bzta)G
255Hordeum geniculatum All. (světlý)GO
256Hordeum geniculatum All. (tmavý)GO
257Hordeum vulgare '2-Row Purple' L.G
258Hordeum vulgare '6-Row Purple' L.G
259Hordeum vulgare 'Arabian Blue' L.G
260Hordeum vulgare brachyurum L.GO
261Hordeum vulgare 'Cardinal' L.GO
262Hordeum vulgare L. (čtyřřadý)G
263Hordeum vulgare distichon zeocrithon L.G
264Hordeum vulgare duplialbum L.G
265Hordeum vulgare L. (dvouřadý)G
266Hordeum vulgare 'Excelsior' L.G
267Hordeum vulgare giganteum L.GO
268Hordeum vulgare hexastichon L.G
269Hordeum vulgare 'Himalayan' L.G
270Hordeum vulgare 'Warrior' L.G
271Hordeum vulgare 'Jet Barley' L.G
272Hordeum vulgare lutescens L.GO
273Hordeum vulgare luteum L.GO
274Hordeum vulgare nigrescens L.G
275Hordeum vulgare nigrum L.GO
276Hordeum vulgare 'Negra Pergamino' L.G
277Hordeum vulgare nigrescens L. (odbarvený)G
278Hordeum vulgare L. (nahý šedý 1)G
279Hordeum vulgare L. (nahý šedý 2)G
280Hordeum vulgare nudum L.G
281Hordeum vulgare 'Padura' L.GO
282Hordeum vulgare paralellum L.GO
283Hordeum vulgare 'Sheba' L.G
284Hordeum vulgare 'Tábor 818' L.G
285Hordeum vulgare 'Weeskan' L.GO
286Hordeum vulgare 'Weihenstephaner Schwarze Nackte' L.G
287Hordeum vulgare zeocriton trifurcatum L.G
288Lagurus ovatus L. (nohe)G
289Leymus arenarius (E. Desv.) A. Love (klpr)V
290Lolium remotum Schrank (plan)G
291Lolium temulentum L.G
292Melica altissima 'Atropurpurea' L.G
293Miscanthus sinensis 'Silberfeder' AnderssonGV
294Oryza sativa 'Chasar' L.EG
295Oryza sativa L. (krme)G
296Panicum miliaceum badium L.G
297Panicum miliaceum L. (červené rozkladité)G
298Panicum miliaceum L. (červené stažené)G
299Panicum miliaceum L. (šedé)G
300Panicum miliaceum 'Violaceum' L.G
301Panicum miliaceum L. (žluté)G
302Panicum miliaceum album L.G
303Panicum sumatrense Roth ex Roemer & Schultes (fatz)G
304Pennisetum americanum (L.) R. Br. (fatz)G
305Pennisetum americanum (L.) R. Br. (fatz - glaucum)G
306Polypogon monspeliensis (L.) Desf. (Koper)EG
307Phalaris canariensis 'Blanka' L.G
308Phalaris canariensis L. (krme)G
309Phragmites australis (Cav.) Trin. ex Steud. (peck)V
310Phragmites australis 'Variegatus' (Cav.) Trin. ex Steud.V
311Phyllostachys aureosulcata 'Alata' McClureV
312Phyllostachys aureosulcata 'Spectabilis' McClureV
313Phyllostachys vivax 'Aureocaulis' McClureV
314Saccharum ravennae (L.) L. (Sithonia)V
315Secale cereale L. (hoce)CGO
316Secale cereale 'Křibice' L.CGO
317Secale cereale multicaule L.CGO
318Secale montanum Guss. (Kotor)GO
319Setaria italica (L.) P. Beauv. (holý červený)G
320Setaria italica (L.) P. Beauv. (chlupatý velký)G
321Setaria italica (L.) P. Beauv. (chlupatý žlutý)G
322Setaria italica (L.) P. Beauv. (chlupatý nažloutlý)G
323Setaria italica (L.) P. Beauv. (prstovitý žlutý)G
324Setaria italica (L.) P. Beauv. (žlutý holý)G
325Setaria italica subsp. maxima (L.) P. Beauv. (bzta)G
326Sorghum bicolor 'Black' (L.) MoenchG
327Sorghum bicolor 'Black and White' (L.) MoenchG
328Sorghum bicolor (L.) Moench (černý)G
329Sorghum bicolor (L.) Moench (dekorační bílý)G
330Sorghum bicolor (L.) Moench (hnědý)G
331Sorghum bicolor 'Cheope' (L.) MoenchG
332Sorghum bicolor 'Mennonite Missouri' (L.) MoenchG
333Sorghum bicolor (L.) Moench (Mix - černý)G
334Sorghum bicolor (L.) Moench (Mix - hnědavý)G
335Sorghum bicolor (L.) Moench (Mix - krvavý)G
336Sorghum bicolor (L.) Moench (Mix - načervenalý)G
337Sorghum bicolor (L.) Moench (Mix - slámový)G
338Sorghum bicolor (L.) Moench (PM – tmavě červenohnědý)G
339Sorghum bicolor (L.) Moench (PM – tmavě červený)G
340Sorghum bicolor (L.) Moench (PM – tmavě hnědošedý)G
341Sorghum bicolor 'Queyras' (L.) MoenchG
342Sorghum bicolor 'Rusty Red' (L.) MoenchG
343Sorghum bicolor (L.) Moench (saccharatum)G
344Sorghum bicolor (L.) Moench (slan)(bílý)G
345Sorghum bicolor (L.) Moench (slan)(černý)G
346Sorghum bicolor 'White Tarahumara' (L.) MoenchG
347Sorghum x drummondii (Nees ex Steud.) Millsp. & Chase (černý)G
348Sorghum x drummondii (Nees ex Steud.) Millsp. & Chase (hnědavý)G
349Sorghum x drummondii (Nees ex Steud.) Millsp. & Chase (hnědošedý)G
350Sorghum x drummondii (Nees ex Steud.) Millsp. & Chase (krvavý)G
351Sorghum x drummondii (Nees ex Steud.) Millsp. & Chase (načervenalý)G
352Sorghum cf. halepense (L.) Pers. (Palma)G
353Triticum 'Cal-Bavarija'GO
354Triticum 'Taichung No. 31'G
355Triticum (TF bezosinná)G
356Triticum aestivum subsp. aestivum L. (bezosinná jarní)G
357Triticum aestivum subsp. aestivum L. (červená)G
358Triticum aestivum subsp. aestivum 'Dattel' L.GO
359Triticum aestivum subsp. aestivum 'Foisy' L.G
360Triticum aestivum subsp. aestivum 'India Jammu' L.G
361Triticum aestivum subsp. aestivum L. (vouska - jarní)G
362Triticum aestivum subsp. aestivum 'Kostomlatská sametka' L.G
363Triticum aestivum subsp. aestivum L. (mohutná)GO
364Triticum aestivum subsp. aestivum 'Neely' L.GO
365Triticum aestivum subsp. aestivum 'Pima Club' L.G
366Triticum aestivum subsp. aestivum 'Prince Albert' L.GO
367Triticum aestivum subsp. aestivum 'Sheriff's Square Head' L.GO
368Triticum aestivum subsp. aestivum 'Sonora' L.G
369Triticum aestivum subsp. aestivum 'Squarehead's Master' L.GO
370Triticum aestivum subsp. aestivum 'Swiss Beardless' L.G
371Triticum aestivum subsp. aestivum 'Victoria' L.GO
372Triticum aestivum subsp. aestivum L. (vouska - ozim)GO
373Triticum aestivum subsp. compactum ´bezosinna´ L.O
374Triticum aestivum subsp. compactum 'Kondik ' (Host) MacKeyG
375Triticum aestivum subsp. compactum 'Rohde' (Host) MacKeyGO
376Triticum aestivum subsp. compactum 'Tres' (Host) MacKeyGO
377Triticum aestivum subsp. spelta album (L.) Thell.GO
378Triticum aestivum subsp. spelta aristata (L.) Thell.GO
379Triticum aestivum subsp. spelta 'Bregenzer Roter Spelz' (L.) Thell.GO
380Triticum aestivum subsp. spelta caeruleum (L.) Thell.GO
381Triticum aestivum subsp. spelta 'ISR' (L.) Thell.G
382Triticum aestivum subsp. spelta (L.) Thell. (boos)(ačervenalá)GO
383Triticum aestivum subsp. spelta (L.) Thell. (boos)(světlá)GO
384Triticum aestivum subsp. spelta dasyanthum (L.) Thell.GO
385Triticum monococcum 'No.8910' L.G
386Triticum monococcum aegilopoides L.GO
387Triticum monococcum 'Blond' L.G
388Triticum monococcum 'Utrecht Blue' L.G
389Triticum monococcum 'Wintereinkorn Kolm' L.GO
390Triticum timopheevi (fatz) (Zhuk.) Zhuk.G
391Triticum timopheevii 'Tschelta Sandur' (Zhuk.) Zhuk.G
392Triticum turanicum 'Kamut' Jakubz.G
393Triticum turgidum subsp. dicoccon 'Black Knight' (Schrank) Thell.GO
394Triticum turgidum subsp. dicoccon bruneum (Schrank) Thell.G
395Triticum turgidum subsp. dicoccon (Schrank) Thell. (tmavopluchá)G
396Triticum turgidum subsp. dicoccon 'Alba' (Schrank) Thell.G
397Triticum turgidum subsp. dicoccon (Schrank) Thell. (bzta)G
398Triticum turgidum subsp. dicoccon (ovatum) (Schrank) Thell.G
399Triticum turgidum subsp. dicoccon 'Tapioszele' (Schrank) Thell.GO
400Triticum turgidum subsp. durum 'Black' (Desf.) Husn.G
401Triticum turgidum subsp. durum 'Jodura' (Desf.) Husn.GO
402Triticum turgidum subsp. durum (Desf.) Husn. (Kačina)G
403Triticum turgidum subsp. durum 'Soldur' (Desf.) Husn.G
404Triticum turgidum subsp. durum 'Tan/Blue' (Desf.) Husn.G
405Triticum turgidum subsp. polonicum 'Skreje' (L.) Á.LöveCG
406Triticum turgidum subsp. turgidum compositum leucocranicum L.GO
407Triticum turgidum subsp. turgidum compositum pseudocervinum L.GO
408Triticum turgidum subsp. turgidum 'Osiris' L.GO
409x Triticosecale 'NE422T' A.CamusGO
410x Triticosecale 'M86-6055' A.CamusGO
411x Triticosecale 'Bob' A.CamusGO
412x Triticosecale 'Bunker' A.CamusG
413x Triticosecale A.Camus (nové)GO
414x Triticosecale A.Camus (staré)GO
415x Triticosecale 'Vivacio' A.CamusG
416x Triticosecale A.Camus (vlka)(načervenalé)GO
417x Triticosecale A.Camus (vlka)(světlé)GO
418x Tritinaldia (bzpr)G
419Zea mays L. (směs)CG
Polygonaceae Juss.rdesnovité
420Fagopyrum esculentum argenteum MoenchCG
421Fagopyrum esculentum Moench (stará)CG
422Fagopyrum tataricum (L.) Gaertn. (slov)G
Primulaceae Vent.prvosenkovité
423Lysimachia nummularia 'Aurea' L.V
424Lysimachia nummularia L. (zace)V
Ranunculaceae Arnottpryskyřníkovité
425Nigella arvensis L. (kais)G
426Nigella damascena 'Albion Green Pod' L.G
427Nigella damascena 'Cramers Plum' L.G
428Nigella damascena 'Persian Jewels' L.G
429Nigella orientalis L. (semo)G
Rosaceae L.růžovité
430Comarum palustre L. (slov)EG
431Dryas octopetala L. (tete)V
432Duchesnea indica (Andrews) Focke (zace)V
433Fragaria vesca 'Yellow Wonder' L.V
Solanaceae Juss.lilkovité
434Capsicum baccatum L. (Lysá)G
435Datura stramonium L. (peck)G
436Nicandra physaloides (L.) P. Gaertn. (Vele)G
437Nicotiana rustica L. (bamb)G
438Solanum ajanhuiri Juz. & Bukasov. (kais)V
439Solanum betaceum Cav. (červenoplodá)G
440Solanum melongena L. (bílý vejčitý)G
441Solanum melongena 'Larga negra' L.G
442Solanum melongena 'Rotonda bianca sfumata di rosa' L.G
443Solanum pimpinellifolium '146' Jusl.G
444Solanum pimpinellifolium 'Yellow Currant' Jusl.G
445Solanum tuberosum 'Bamberger Hörnchen' L.V
446Solanum tuberosum 'Bionuta' L.V
447Solanum tuberosum 'Bonnie' L.V
448Solanum tuberosum L. (Cartago červený)V
449Solanum tuberosum 'Pink Fir Apple' L.G
450Solanum tuberosum 'Red Anna' L.G
451Solanum tuberosum L. (Sithonia)V
452Solanum tuberosum L. (žlutá stará)V
Typhaceae Juss.orobincovité
453Typha laxmannii Lepech. (starý)V
kliknutím na číslo položky vlevo zobrazíte další údaje k položce
čísloodkaz s 1-4 fotkamipoložkaletos nová
Ccizosprašné rostlinyEcizího původu
Ggenerativně množenéNpravděpodobně nesprášené
OozimVvegetativně množené
Poděkování

osivo značné části pěstovaných rostlin jsem získal od:

Výzkumný ústav rostlinné výroby

Botanická zahrada při VOŠ a SZEŠ v Táboře

Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity

Botanický ústav AV ČR

The Whole Grain Connection

Long Island Seed Project

Botanická zahrada Brno

Všechno uvedené osivo a části rostlin jsou nabízeny zdarma, nesmějí být, stejně jako rostliny z nich pocházející, prodávány.

Posílám jednu dávku od každé položky, nejvýš 20 položek naráz.

Pokud sháníte určité jiné rostliny, především obilniny, luskoviny a tykvoviny, v malém množství můžu nabídnout i další; tento seznam obsahuje jen menší část pěstovaných druhů a odrůd.

Vzhledem k omezené výměře pěstební plochy nemůžu zaručit u cizosprašných rostlin (např. Cucurbita, Lagenaria, Secale nebo Zea) pravost odrůdy; pochopitelně také ne u osiva pocházejících z F1 hybridů.

Velká většina nabízeného osiva byla vypěstována vloni na naší zahradě (Pečky - Kolínsko - střední Čechy - Česká republika - 50°05' s.z.š. / 15°02' v.z.d. / 201 m n.m., USDA 6a).

Taxonomie - řídím se systémem používaným na stránkách Biolib.cz.

Sháním i další zajímavé a výrazné typy zde uvedených rodů a druhů, a další - především z čeledí Cucurbitaceae, Fabaceae, Poaceae a Solanaceae.

Některé další zajímavé odkazy


Aev-vs
Dave's Garden
Gengel o.p.s.
Kaiserstühler Garten
KCB-Samen
Klub pěstitelů rostlin
Native Seeds
Planta naturalis
Prairie Garden Seeds
Salt Spring Seeds
Seedman
Thompson & Morgan
Trade Winds Fruit

Staženíhtm (16 kB)dir (17 209 kB)