www.Pinuli.net  
Tyto stránky jsme vytvořili jako jednotný rámec pro zveřejňování všech našich výtvorů. Staré stránky necháváme tak, jak jsou, nebudou už nadále doplňovány, odkazy na ně najdete v oddíle Další stránky. Historie stránek se vám zobrazí po kliknutí dole, zasílání zpráv o aktualizacích si zajistíte vyplněním a odesláním jednoduchého formuláře. Když budete v seznamu, budete mít i tu výhodu, že si budete moci stáhnout některé soubory (např. fotky) ve vyšší kvalitě. Obsah, grafika a provedení stránek jsou originální a nepřevzaté, a proto si ke všemu vyhrazujeme autorská práva. Všechno, co tu najdete, můžete volně a bezplatně používat, rozšiřovat a měnit pro nekomerční účely, jakékoliv výdělečné využití není bez našeho souhlasu povoleno.
Autory vidíte vedle, jmenujeme se Petr a Monika a jsme ze středních Čech - Česká republika. Jakékoliv dotazy a připomínky nám prosím adresujte přes formulář dole.
Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 pixelů a 16,7M barev, funkčnost a vzhled jsou testovány pro prohížeče Microsoft Internet Explorer a Firefox. Stránky by se měly bezvadně zobrazovat ve všech prohlížečích, které podporují kaskádové styly a tag iframe, skripty a jiné náročnější prvky téměř nepoužíváme.
česky  English 
  Fotky  
  Grafika  
  Jiné  
  Další stránky  
  Odkazy  
  Poděkování  
  O stránkách     Historie     Zasílání zpráv     Kontakt